ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΕΚΘΕΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ | ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2022

Εγκαίνια της έκθεσης των φοιτητών/τριων του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου  που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη, 6 Απριλίου 2022 και ώρες 3μ.μ.-5μ.μ., στην αίθουσα του εργαστηρίου Δ204 του συγκροοτήματος Ευρίπου του Εθνικού & Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Η έκθεση περιλαμβάνει αλληλεπιδραστικές καλλιτεχνικές εγκαταστάσεις που δημιούργησαν οι φοιτητές/τριες του τμήματος, στο πλαίσιο του μαθήματος Εργαστήριο Ψηφιακής Καλλιτεχνικής Δημιουργίας ΙΙΙ.

Συμμετέχουν οι φοιτητές/τριες (σε αλφαβητική σειρά):

Μαλβίνα Αρακελιάν, Δανάη Αυγερινού, Χρήστος Βοϊνάς, Ασπασία Γκλέκα, Μαρία Διαμαντοπούλου, Βαρβάρα Κατριτζιδάκη, Εύα Κοβάτσου, Γωγώ Κολλιοπούλου, Αντώνης Κορδάτος, Κωνσταντίνα Κορομπίλη, Κώστας Κουρμπόγλου, Σπύρος Κούρος, Ηλίας Λαχανάς, Φωτεινή Μάντσιου, Φαίη Μαραμπίδου, Στέλιος Μπαΐρας, Μάνος Μπίτος, Μαρία Μπούρα, Αθανάσιος Μπουτσούκης, Στέλιος Πανούσης, Άννα Ρούσση, Άκης Σκαράκης, Νικολέττα Τασιοπούλου, Κλειώ Τέρπου, Γιώργος Τσιαντάρης, Άννα Φιλίδου, Γεωργία Φωτίου, Ράνια Φωτίου, Σμαράγδα Χαραμόγλου, Λένα Χαρμαντζή, Μαρία Χριστοπούλου.

Υπεύθυνοι Έκθεσης: Δρ. Κατερίνα Αντωνοπούλου - Αναπλ. καθ. Δημήτρης Χαρίτος

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ