ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΔΙΜΕΡΩΝ ΣΥΜΦΩΝΙΩΝ ERASMUS+ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2024-2025

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές/τριες του Τμήματος Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου να υποβάλουν αίτηση (κατεβάστε εδώ) για να μεταβούν σε κάποιο από τα συμμετέχοντα Παν/μια (βλ. Πίνακα Συνεργαζομενών Ιδρυμάτων)για ένα ή δύο εξάμηνα του ακαδ. έτους 2024-25. Οι αιτήσεις πρέπει να υποβληθούν στο email της Γραμματείας  secr@dcarts.uoa.gr  από τη Δευτέρα 19/2/2024 έως και τη Δευτέρα 26/2/2024. Συνημμένα με την αίτηση θα υποβληθούν και τα διπλώματα γλωσσομάθειας των ενδιαφερόμενων φοιτητών, επιπέδου Β2 και άνω.

Οι φοιτητές/τριες που έχουν ήδη επιλεγεί μέσω της πρόσκλησης  για τα πανεπιστήμια του CIVIS μπορούν να κάνουν αίτηση και μέσω της παρούσας πρόσκλησης, αλλά ΜΟΝΟ για διαφορετικό εξάμηνο από αυτό που έχουν ήδη επιλεγεί. Δείτε αναλυτικά όλες τις πληροφορίες στην Πρόσκληση για επιλογή εξερχομένων φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2024-25

ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣH ERASMUS+ 2024-25