ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2023-2024

Όλοι/ες οι φοιτητές/τριες του Τμήματος Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου πρέπει υποχρεωτικά να επισκεφθούν την ηλεκτρονική πλατφόρμα my-studies.uoa.gr από 20/03/2024 έως 15/04/2024 για να δηλώσουν τα μαθήματα, (υποχρεωτικά και επιλογής) στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν. Εκπρόθεσμες δηλώσεις δεν θα γίνουν δεκτές. Ωστόσο, καθ’ όλο το παραπάνω χρονικό διάστημα, οι φοιτητές/τριες μπορούν να προβαίνουν σε τροποποίηση της δήλωσής τους. Διαβάστε περισσότερα στην ανακοίνωση παρακάτω:

ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗ΄ΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ.ΕΤΟΥΣ 2023-24