ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ

Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες,

Σε συνέχεια της ανακοίνωσης με οδηγίες συμμετοχής στην εξεταστική, υπενθυμίζουμε ότι σε περίπτωση νόσησης από κορωνοϊό, δεν επιτρέπεται η συμμετοχή σας  στις εξετάσεις για όσο χρονικό διάστημα βρίσκεστε σε απομόνωση σύμφωνα με το εκάστοτε ισχύον υγειονομικό πρωτόκολλο απομόνωσης.

Σε περίπτωση που είστε πλήρως εμβολιασμένοι αλλά έχετε συμπτώματα ή υποψία νόσησης, παρακαλούμε να κάνετε ένα self test και να αποφύγετε τη συμμετοχή σας στις εξετάσεις για να αποφύγουμε την έκθεση σε κίνδυνο όλων μας, ακόμη κι αν δεν πιστοποιείται θετικό αποτέλεσμα στο edupass.

Θα σας δοθεί η δυνατότητα εξέτασης σε άλλη ημερομηνία,  μετά από επικοινωνία σας μαζί μας στο email της Γραμματείας: secr@dcarts.uoa.gr

Ελπίζουμε ότι οι φοιτητές/τριες θα ανταποκριθούν σε αυτό με υπευθυνότητα.

ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΤΟΥ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΣΤΑ ΑΝΩΤΑΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ