ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ – ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

• Ώρα προσέλευσης  στις 10:30 π.μ. - φοιτητές/τριεςτο επώνυμο των οποίων αρχίζει από Α  έως Κ
  • Ώρα προσέλευσης  στις 12:00 μ.μ. - φοιτητές/τριεςτο επώνυμο των οποίων αρχίζει από Λ  έως Π
  • Ώρα προσέλευσης  στις  13:00 μ.μ. - φοιτητές/τριεςτο επώνυμο των οποίων αρχίζει από Ρ έως  Ω

Παρακαλούνται όλοι να τηρήσουν τις ώρες προσέλευσης για να αποφευχθούν καθυστερήσεις.

Κατά την διαδικασία της ταυτοποίησης θα πρέπει να προσκομίσουν τα ακόλουθα δικαιολογητικά:

• Αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο
  • Φωτοτυπία της αστυνομικής σας ταυτότητας ή του διαβατηρίου
  • Εκτυπωμένη την αίτηση εγγραφής από την ηλεκτρονική εφαρμογή του Υπουργείου
  • Μία (1) πρόσφατη φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας.
  • Πιστοποιητικό γέννησης (για τους άνδρες προκειμένου να συμπληρωθούν σωστά τα στοιχεία σας και να εκδοθεί πιστοποιητικό για στρατολογική χρήση).
  • Εκτύπωση του ΑΜΚΑ.
  • Υπεύθυνη Δήλωση ότι δεν είστε εγγεγραμμένοι σε άλλη Σχολή ή Τμήμα  της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Ελλάδα (βλ. επισυναπτόμενο υπόδειγμα).

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στην ιστοσελίδα του Τμήματος www.dcarts.uoa.gr και στη Γραμματεία του Τμήματος (Δ/νση: Τμήμα Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου , Εγκαταστάσεις ΕΚΠΑ Ψαχνά Ευβοίας, τκ 34400, Τηλ: 2228099523 και  99634, Email: msyrianou[at]uoa[dot]gr)

Γίνεται γνωστό στους φοιτητές του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου του ΕΚΠΑ ότι η εξυπηρέτηση των φοιτητών από την Γραμματεία του Τμήματος θα πραγματοποιείται τις παρακάτω ημέρες και ώρες:

ΗΜΕΡΕΣ

ΩΡΕΣ

Δευτέρα

Τετάρτη

Παρασκευή

10:00 – 12:00

Επίσης η τηλεφωνική εξυπηρέτηση των φοιτητών από την Γραμματεία  θα πραγματοποιείται τις παρακάτω ημέρες και ώρες:

ΗΜΕΡΕΣ

ΩΡΕΣ