ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

Αγαπητοί/ες φοιτητές/τριες,

Ακολουθώντας τις πρόσφατες ανακοινώσεις του Υπουργείου Παιδείας και των Πρυτανικών αρχών του Πανεπιστημίου μας,

(Eγκύκλιος του Υφυπουργού Παιδείας και Θρησκευμάτων κ. Β. Διγαλάκη σχετικά με τις λεπτομέρειες εφαρμογής της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης στα Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα)

ξεκινάμε ξανά την εκπαιδευτική διαδικασία με τη μέθοδο της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης απο την επόμενη εβδομάδα, ακολουθώντας το υπάρχον εβδομαδιαίο πρόγραμμα μαθημάτων του Τμήματός μας.

Πριν την έναρξη των μαθημάτων με αυτό τον τρόπο, θα ενημερωθείτε απο το eclass του κάθε μαθήματος σχετικά με την μέθοδο εξ αποστάσεως διδασκαλίας που θα ακολουθήσει ο/η κάθε διδάσκων/ουσα καθώς και για όποιες άλλες οδηγίες αφορούν στη συμμετοχή σας στα εξ αποστάσεως μαθήματα.

Ευχόμαστε σε εσάς και στις οικογένειές σας υγεία και δύναμη

Ο πρόεδρος του Τμήματος Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου

Αναπλ. Καθηγητής Δ. Χαρίτος